İKİ UMUT

Yazdıklarım okundu büyüklerimiz tarafından ve bazı konularda yapılan yanlışlar düzeldi demeyi çok isterdim ama maalesef öyle olmadı. Yazarız, haliyle de birer eleştirmen oluyoruz ve bazı konularda sert tonlarla karışan eleştiriler getirebiliyoruz. Söz konusu Trabzonspor olunca  genelde yapıcı olmaya ve en olumlu hayale dalmaya çalışıyoruz. İşte bu nedenledir ki eleştirilen bir konuda bir düzelme olunca tarihin sayfalarına olmasa bile eleştiriyi yaptığımız sayfalara değişen durumları aktarmak gerekiyor, vicdanen.

Trabzonspor Basketbol Takımı

Daha önce kulübün bu takıma destek vermediğini ve bunun büyük bir yanlış olduğunu belirtmiştim. Trabzonbasket.com ve Taka gazetesi yazarı İsmail Alkan’ın müjdelediğine göre Sadri Şener Trabzonspor’un basketbol takımına 600 bin TL aktaracağını belirtmiş. Birkaç ay önce yapılsaydı belki daha yararlı bir hamle olurdu ama çok da geç sayılmaz.

Trabzonbasket.com’a girişte Trabzonspor – Aliağa Petkim maçına ücretsiz otobüs servislerinden bahseden bir ilan görüyoruz. Umarız ilerleyen dönemde Hayri Gür Spor Salonu’nu yüksek oranlarda doldururuz ve takımın ligde kalmasına yardımcı oluruz.. Buna takımın, takımın ligde kalmasına ise şehrin ihtiyacı var.

Eski Maçka

Hüseyin Avni Aker Stadyumu Tribünleri Hakkında

Yine çekirdekçi ve tiyatro izleyen seyircilerle karşı karşıya geldik  geçen süreçte. Ancak beklemediğim bir güzelllik geldi o tribünlerden.. Vira taraftar grubunun  kampanyası sonucu Avni Aker tribünlerinde maç izlememiş 6 Trabzonsporlu belirlendi. Listede Kosova’dan bir ismin olması; tesadüf mü başka bir durum mu bilemem ama benim için  beklenmedik bir güzellik oldu. Bu güzelliğin gelmesini uzun süredir bekledik. Umarım bir gün imrendiğimiz taraftarların eşdeğeri bir taraftarla karşılaşırız Trabzonspor tribünlerinde.. (Daha önce Trabzonspor tribünlerinde Trabzon dışında gördük bu manzaraları)

Artık yarınların Trabzonsporuna bakarken iki umudumuz var. İki güzel örnek ve bu örneklerin getirdiği yeni örneklerle daha da güzelleşecek bir organizasyon yapısı. Umarım bu örnekler; daha güzel şeyler için Trabzonspor yöneticilerini ve tribünlerinibol bol teşvik eder..  Çünkü haklı olmanın kalp krizine sürükleyecek kadar sevdiğimiz Trabzonspor’a bir yararı olmuyor.

Eski Yomra

Bir Yorum Yazın