LÜTFEN!! GİDERSUN

İlk yarı şu kadro başka bir hocanın elinde olsa 5 olurdu yazmıştım.

İnsanlar gülmüştü.

Erken konuşmuşuz meğer; Ersun Yanal ile şu maçı vermek de varmış 3-0’dan.

Bunu Türkiye’de hoca diye çalıştırıyorlar. Yazıklar olsun.

Kimi teknik adam vardır Saffet Susic  gibi; 3-0 geriye düştüğü maçta 38. dakikada 2 oyuncu değişikliği birden yapar. Takımına maçı 4-3 kazandırır.

Kimi ise sadece şaklabandır. Tarihin en pahalı kadrosu elinin altındadır, ama o 3-0 öne geçtiği maçı eliyle rakibine verir.

agrali miles-22.09.2017

Geçen haftaki maç nasıl verilir projesini daha da geliştirerek 3-0’dan maç nasıl verilir’i gösterdi bize. Teşekkürler. 2 senedir olan bütün başarısızlığa rağmen kendisine hala maaş ödeyen yönetime de teşekkürler. Bu bakışla Trabzonspor’a müstehak olan orta sıralarda takılmak. Öyle de oluyor zaten. 6. hafta, liderin 8 puan gerisinde, haftaya BJK’ya yenilince 11 puan. Trabzonspor şampiyonluk mücadelesi verecek. Hı hı evet evet öyle.

fayfim-22.09.2017

Trabzonspor taraftarının büyük çoğunluğu kendisinden bir şeyler bekledi. Beni bilen bilir, hiçbir zaman bir beklentim olmadı Ersun Yanal’dan. Kendisi kocaman bir kayıptı Trabzonspor için, beklediğim gibi de oldu. eleştirilerimiz daha önceki entrylerde mevcut.

Bugün yaptığı saçmalıklara gelelim.

Stoper: Durica-Okay ikilisi. Okay her maç gol yedirmeye devam ediyor. Bu maç Durica da kötüydü. Okay ısrarının sebebini çözen var mı acaba? Hadi bu ikiliye laf etmeyelim. Yedek kulubesine bakalım. Hubocan, Mustafa Akbaş ve Uğur Demirok. 3 tane stoper yedek kulübesinde. Rakip Alanyaspor??? Hadi bu 3 oyuncu stoper de, niye müdahale etmiyorsun aksayan stopere?

Esteban-Uğurcan değişikliği

Yahu şunun hiçbir izahı yok. uğurcan kötü oynar, iyi oynar. Zaten rakip Alanya, ikinci yarı toplasan 10 kez geldi, 3-4 tane tehlikeli atağı oldu, penaltı pozisyonları hariç.

Uğurcan diyelim ki acemiliğinden kırmızı kart yedi, kimi alacaksın oyuna? Diyelim sakatlandı, kim girecek? Üstelik bir değişiklik hakkını da saçmasapan bir şekilde kullanmış oluyorsun.

Volkan Şen

Ya ben anlamıyorum. Bongonda bu yaz başından beri takımda. 21 kişilik kadroda yok. Castillo 3 kamp dönemi geçirdi yedekte. Volkan Şen spor salonunda adonis çalıştı kurtarıcı 2 haftadır. Bu adam niye oyuna giriyor, Trabzonspor’a yabancı sınırı mı uygulanıyor?

Volkan Şen girdi de ne değişti? Takım iyice düştü oyundan. Pas trafiği zaten aksamaya başlamıştı, iyice çöktü. Savunmaya katkısı da olmadığı için bloklar arası bağlantı geyiğini yapacak hale geldik.

Burak Yılmaz

İlk yarı 2 gol attı, penaltı aldırdı. 3-1 bitmiş ilk yarı, henüz sakatlığı geçmemiş tamamen. İkinci yarı kenara alıp dinlendirmen lazım. Almıyorsun, kenarda Rodallega’yı da kaybediyorsun.

İkinci yarıda yapılan/yapılmayan değişikliklerle takımın geri düşmesini sağladı Ersun. Castillo, Bongonda ve Rodallega da biraz daha uzaklaştı takımdan. onazi kenardayken ortasahaya müdahale etmiyorsun. 3 değişiklik hakkından ikisini hazırlık maçındaymışçasına kullanıyorsun. Kardeşim senin belki bu takımla bağın yok ama biz kaybedince, hele böyle kaybedince uyuyamıyoruz. Neolur çok uzatmadan çek git.

kor arabin mahnisi-22.09.2017

 

Takımına oynattığı son 12 maçta 2 galibiyet alabilen teknik direktör ve hala bu adamın işini iyi yaptığını iddia edenler var.

Her şeyi geçtim ama şu rezaletten sonraki taraftar tepkisine “çok da üzerinde durmamak lazım” demek nedir ya?

İşine bir gram saygısı olan adam çıkar özür diler ya. Takım kötüydü der, hata yapık der, düzelteceğiz der, özür diler ya, özür diler abi.

Bu ne yüzsüzlüktür, bu ne utanmazlıktır ya. Pişkin pişkin “taraftar tepkisini önemsemiyorum” diyor herif.

Senin adına ben utandım be.
Bir de şu sözlükte parayla kendini mi savundurtuyor nedir anlamadım. Şu rezalette bile aslında iyidir falan diyen tipler türemiş. İyiyse al götür senin olsun birader. Biz istemiyoruz, lanet gelsin vallahi istemiyoruz ya.

Son 12 maçında 2(iki) galibiyet almış bu adam. Fikstüre bak;

2016/2017 son altı hafta;

Gençlerbirliği berabere
Kayseri mağlubiyet (son anda kümede kaldı 2 puan farkla)
Adana berabere (küme düştü)
Başakşehir
Fenerbahçe
Bursa (2 puan farkla kümede kaldı)

2017/2018
Konya galibiyet (2 pozisyon 2 gol, son dakikalarda)
Fenerbahçe berabere (2 kere öne geçtiği halde)
Göztepe mağlubiyet (2 kere öne geçtiği halde)
Gençler galibiyet (ligin neredeyse en kötü ekibi)
Ve Alanya mağlubiyet ki bu akşamki rezalet.

Utanma yok utanma. Vallahi yok.

doktorsagbirakmayan-23.09.2017

 

Bir Yorum Yazın