EKMEĞE İHANET

10 Eylül 2017 Trabzonspor-Gençlerbirliği maçının ardından, yıllardır Trabzonspor üzerine maç yazıları yazarak ekmeğini kazanan* Lütfü Özel TRT Spor ekranında maç yorumunda bulundu. Tehdit edercesine Trabzonspor futbolcularının  hırslarını, sevinçlerini  eleştirdi.

Kendisinin  yorumu şu videoda detaylı olarak görülebilir.

……

ben de rahatsızım günümüz futbolcularının şımarıklıklarından, külhanbeyi gibi hakemin ve hatta kendi sahasındayken rakibin üstüne yürümelerinden; ama bu adam bu ifadelerini, herhangi bir istanbul takımı veya başka bir takımın oyuncuları için kullanabiliyor mu? bir kere bile benzer bir ifadeyi emre belözoğlu, volkan demirel ve benzeri adı aklıma gelmeyen şımarık oyuncular için kullanmış mı?

hayır, net hayır. daha önce peki benzer nefret kusmaları yaşamış mı trabzonspor’a? evet, net evet.

ayrıca bu terbiyesiz adamın alttan alttan verdiği rahatsız edici(!) kuyruk acısını ilgili videodaki ifadelerinden göremeyen zaten net gerizekalıdır.

o yüzden bir an önce trt’den özür ile beraber o programda bir daha çıkmayacak şekilde kovulmasını beklediğim yorumcu görünümlü şahıs(!). passat’ı eskimiş ayrıca, aziz’e rica etsin de onu bir değiştirsinler.

agrali miles-11.09.2017

….

 

dün oynanan trabzonspor-gençlerbirliği maçının  yorumunda başta olcay şahan olmak üzere diğer bazı trabzonsporlu futbolculara nefretini kusmuş olan şahıs.

zamanında yine trt spor’da dönemin trabzonspor teknik direktörü vahid halilhodzic için hadsiz söylemlerde bulunan hakan ünsal ve sergen için taka gazatesi şu manşeti atmıştı: susturun şu kahpeleri

gerçeklikten uzak ve tümüyle taraflı yorumlar yapan bu tetikçiye de aynı manşeti yakıştırıyorum.

hadi ordan be-11.09.2017

 

….

 

trabzonspor’a yaptığı terbiyesizliğe tepki gelince mizacım sert diyerek kendini savunmuş passat medyası mensubu.

 

doktorsagbirakmayan-12.09.2017

 

*kendisinin ifadesidir.

Bir Yorum Yazın