TRABZONSPOR-ESKİŞEHİRSPOR(MAÇ ÖNÜ)

Trabzonspor bu maçı kazanması halinde bu sezon ilk kez üst üste 3 hafta galip gelmiş olacak, ama en önemlisi zirveye iyice yaklaşmış olacak.. Aslında aynı şeyler Eskişehirspor için de geçerli; yani zirveye yaklaşma konusu, zira iki takım 1 puan farkla arka arkaya sıralanmış durumda ligde..

Trabzonspor’da Olcan Adın‘ın yükselen performansı ve Adrian Mierzejewski’nin kaldığı yerden devam etme potansiyeli, artı Marc Janko‘nun gol siftahı yapmış olması en büyük avantajı takımın.. Bunlar dışında yine bu sezon alışık olduğumuz üzere tam tahmininde bulunamayacağımız bir kadro çıkacaktır sahaya..

kendi kalesine gol atan kaleci-24.11.2012

 

 

Trabzonspor’un : Onur, Serkan, Giray, Bamba, Emerson, Colman, Soner, Adrian, Olcan, Halil, Janko 11’iyle çıkacağı maç..

Trabzonspor takım kadrosunda olup da bu maçta ilk 11 oynamayan şöyle bir kadro daha çıkarılabiliyor,

Tolga, Zeki, Mustafa Yumlu, Celustka, Marek Cech, Volkan Şen, Zokora, Sapara, Alanzinho, Emre Güral, Henrique.. Hatta Yasin Öztekin, Ferhat Öztorun, Aykut, Vittek, Barış Özbek bu iki kadroda da yer alamayabiliyor..

Kadromuz geniş, ilk bakışta bu avantaj gibi görünse de kadronun sonucu olarak sürekli rotasyon yapılması pek de iyi gelmedi takıma, ne sistemi oturtabildik ne dizilişi.. Son haftalarda çift forvet ve pas yapabilen orta saha oyuncularıyla oynuyoruz, umarım böyle devam eder.. Bir de Halil’in kredisini ne zaman bitecek onu merak ediyorum, Emre Güral kesinlikle daha iyi bir tercih olur bana göre, hem oynuyor hem oynatıyor.. Halil oyun içinde çok pasif kalıyor..

dogushowbiz-26.11.2012

 

Trabzonspor’un peş peşe oynadığı ve oynayacağı pazartesi maçlarından biri daha. Akhisar ve Orduspor galibiyetleri ile ilk peş peşe maç kazanan Trabzonspor’un seriyi devam ettirme adına oynayacağı çok zorlu bir maç. Eskişehirspor hem kadro kalitesi hem de oyun yapısı olarak zorlu bir rakip. Trabzonspor peş peşe iki maçını kazanmasına rağmen oyun olarak beklenenden çok çok uzak. Hücumda sorunlar devam ediyor.

sonnefesedekdevrim-26.11.2012

Bir Yorum Yazın