DENİZ BİTTİ

Adalet

İkinci etik kurulu raporunun da halka açıldığı bugünlerde artık TFF’nin de Fenerbahçe Camiası’nın da kaçacak yeri kalmadığı aşikârdır.

Bugüne kadar Fenerbahçe’nin kurtulması için 3 federasyon başkanı, onlarca yönetici, ve sayısız gazeteci dur durak bilmeden bir halkla ilişkiler ve dezenformasyon kampanyası yürüttüler ama güneş balçıkla ancak bu kadar sıvandı!

"inFantino we trust"

Her şey ortada!
İkinci raporun yumuşatılmış hali bile bariz gerçeklerin üzerini örtmeye yetmedi.
58. ve 105. madde kumpasınız tutmadı.  Geri tepti.
Genel Kurulda reddedilen bir düzenlemeyi yönetim kurulu kararı ile dayatma alçaklığı hepimizi utandırdı.

Artık yapılacak tek şey var…
Haklının hakkını teslim etmek!

Dürüst, ahlaklı ve vicdanlı insanlar olarak çocuklarınıza bırakacağınız isimlerinizde kapkara bir leke istemiyorsanız Trabzonspor’un anaların ak sütü gibi helal Şampiyonluğunu tescil edin!

Kupayı ait olduğu yere getirin!

Yapılan alçakça dezenformasyon kampanyası esnasında ötekileştirilen, ırkçılığa maruz kalması görmezden gelinen, yok sayılan Trabzon halkından ve Trabzonspor Camiası’ndan özür dileyin.

Suçlu kişi ve camiaları küresel standartlarda cezalandırın ve gelecekte bu tarz hırsızlıkların vuku bulmasını engellemek için gerekli tedbirleri alın.

Ya da siz bilirsiniz.
Yine kulağınızın üzerine yatın, görmezden gelin, yok sayın…

Adalet

Adalet Mülkün Temelidir.

UEFA, FIFA ve CAS’ın da dahil olacağı bir süreçte tüm Dünya’ya rezil edin ülkemizi ve takımınızı…

Tercihinizi yapın!
Ama unutmayın tarih sizi bu tercihinizle hatırlayacak!!!

Sosyal medyada slogan olduğu şekliyle:
“inFantino we trust”

2 comments
  1. kupadan fazla yapılan ayrıştırma hareketlerine dair yapılacak özür anlamlı olacak. ama sanırım hiç gelmeyecek o özür. ne de olsa özür dilemeyle alay eden bir camianın neferlerinden bekliyoruz.

  2. sevgili futbol yöneticilerimizin verdiği kararlar sonucunda, olaya UEFA’nın dahil edilmesi ne kadar doğrudur, bilemeyiz. ancak hakkaniyet ve adalet ölçütleri içinde davranış beklediklerimizin, beklentilere cevap vermemesi karşısında başka ne yapılabilir ki… ülkemizde futbol sadece bir kaç takım için değil, çamurlu sahalarda mücadele eden amatörler için de futboldur.
    önümüzdeki süreç içinde ya güneşli güzel günler göreceğiz ya da karanlık deryalarda yönümüzü şaşıracağız.
    karar uygulayıcıların…biz bekliyoruz.

Bir Yorum Yazın