TRABZONSPOR TARAFTARI OLMAK

Bugünlerde dik durduğu için garipsenen topluluk. O kadar rezil bir spor kitlemiz var ki bu dik duruş bile bazılarını rahatsız etmiş. Trabzonspor taraftarı Trabzonspor’u kaldırdığı kupalar için tutmaz ki öyle olsaydı şampiyonluk görememiş milyonlarca taraftarı olmazdı. Ttrabzonspor taraftarı Trabzonspor’u bir düzene çomak soktuğu ve sokmaya devam ettiği için tutar ve destekler.

Her travmadan bir şekilde daha güçlü olarak çıkmış Trabzonspor’u yönetenler insanoğlu olduğundan hatalar yapabilirler. Bu hatalar hep Trabzonspor’un çektiği cezaların nedeni olmuştur, bugün de böyle hatalar yapan bireyleri barındırıyorsa onların neden olduğu cezalara da kabul deyip çekecek gücü vardır. Hiçbir şekilde suçu meşrulaştırmayacak canlı kanlı bir devdir Trabzonspor ve biz de Trabzonspor taraftarları olarak bu devden aldığımız güçle “İçimizdeki İrlandalılar” dahil tüm düzen meraklılarına inat düşüncelerimizin ve adil gördüğümüzün arkasındayız. Başka takım taraftarları arasında yer alan, şikeyi veya kirli bir olayı meşrulaştırma derdindeki çürümüş beyinlerin anlayamayacağı bir noktada olmaktan da gurur duyuyoruz.

Zaman içinde elbette bir karar verilecek son iddialar ile ilgili. Bu bizim lehimize de olabilir, aleyhimize de.  Aleyhimize diyebiliyorum, çünkü biliyorum ki insanoğlu hata yapmaya meyillidir ve kimsenin hayatında ne yaptığından emin olamayız. İnancımız odur ki yönetenlerimiz bu hatalardan uzak durmuş ve kulübümüzün adına gölge düşürmemişlerdir.

İddianame mahkemeye sunulmuştur ve büyük ihtimalle 15 gün içinde de kabul edilecektir. Bunun ardından ise gizlilik kararı ortadan kalkacak ve TFF organları kendi sorgularına başlayacak ve bir karara varacaklardır. Biz, Trabzonspor taraftarları olarak, sürecin her kademesinde adaletin yerine getirilmesi için çaba göstereceğiz, aleyhimize olsa bile.  Çünkü TRABZONSPORLU OLMAK bunu gerektirir.

 

 

One comment
  1. Eline sağlık üstad. “Şike şike şampiyon olduk” diyebilecek kadar yüzsüzleşmiş taraftara sahip bir rakip varken karşımızda bizim tarafımızı sağlam görmek güzel. Velhasılı er ya da geç herşey netleşecek. Az kaldı bence. Dediğin gibi herşey olabilir, Bekleyelim ve görelim. Ama bir yandan da, “kork korkmazdan, utan utanmazdan” derler ya hani, onu unutmayalım.

    Gör bak! o utanmazlar gider ayak daha neler çıkaracaklar, medyadaki son nefesleri ile son bir gayretle bizi de yakmak için neler deneyecekler. Hep beraber göreceğiz daha. Benim takıma ve Şenol Hoca’ya inancım tam. Allah utandırmasın tabii. :p

Bir Yorum Yazın