TRABZONSPOR GÜNDEM

BordoMavi.Net Yeni Yine Yeniden
Üyesi olduğum BMN ailesi olarak yeniden yapılanan ve  yayına açılan web sitesinin coşkusunu paylaşıyoruz; Trabzonspor taraftarları olarak 1999’dan bu yana internette ve stadyumlarda omuz omuza giriştiğimiz bu maceranın yeni bir sayfasını görüyor yaşıyoruz. Tüm camiamıza hayırlı olacağını umuyoruz.

BMN
BordoMavi.Net Yeni Site Tasarımı

Trabzonspor – Galatasaray Maçı

Trabzonspor – Galatasaray maçının bas bas bağırdığı tek konu var.
Trabzonspor gol atamıyor. Öyle ki Galatasaray defansını zorlayan tek isim Adrian oluyor maç boyunca.

Oyuna girdikten sonra Alanzinho da çalıştıysa da sonucu değiştirecek kritik son vuruşları yapacak kimse çıkmıyor. Halil kalitesine rağmen halen  formunun çok çok altında; Henrique ise Kibar Feyzo filminde kendini kovdurmaya çalışan Kemal Sunal’ı anımsatıyor; Güneş ise inatla “Kovmirem ula” diyor…

Trabzonspor - Galatasaray
Trabzonspor – Galatasaray

Yani Trabzonspor’un bir çok sorun içerisinde ilk çözmesi gereken konu gol konusudur; bu minvalde devre arasında düşük maliyetli ama garantili bir çözüm olarak ben Nobre’yi görüyorum ama yönetimimiz neyler bilemiyorum.

Ayrıca şahsi kanaatim Onur Recep Kıvrak’ın sözleşmesini 2245 yılına kadar uzatıp takım kaptanlığı verilmesidir. Kendi evladımız Tolga kadar bu toprağın çocuğu olmayı hak eden bir genç Onur.
Takımda sonsuza dek kalması için gereken ne ise yapılmalıdır ve bu fedakarlık değil gerekliliktir.

Serkan Balcı’nın diri görünümü, Aykut’un alan savunmasındaki gelişimi, Giray’ın geriden çıkardığı ince paslar, Celustka ve Zokora’nın savaşı kayda değerdi.

Henrique ve Halil’in formsuzluğu, Sapara’nın kalitesine rağmen kaçak dövüşmesi, Emerson’un kaygısız duruşu, Şenol Güneş’in saçlarına efkardan düşen aklar oldu…

Burak Yılmaz’a atılıp ziyan edilen malzemeler, paralar yakışmadı; Tribünlerin çabası güzeldi…
Bir şey kaybetmediyse de Trabzonspor bu maçta, bir şey de kazanamadı maalesef.
Galibiyet yarınlara çok daha umutlu bakmamıza sebep olabilecekken şimdi yine bir belirsizlik ortamında girilmiş oldu devre arasına.

Sadri Şener

Trabzonspor Başkanı her ne kadar çok zorlu bir süreci yönetip hırpalanmış, sinirleri gerilmiş olsa da Meireles hakkında yaptığı açıklama hiçbir  şekilde kabul edilemez.

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener

Dövmeleri ve saç stilinden karakter analizi yapmak mantıklı olmadığı gibi işi de değildir Trabzonspor Başkanı’nın…

Ben başkanın Meireles’e bir özür borcu olduğu kanaatindeyim.

Bir Yorum Yazın