TEBRİK VE KINAMA

Süper Final’in son maçında Kadıköy’de yaşanan olaylar ile ilgili olarak Trabzon’da yaşanan olayları “barbarlık, vahşet, hayvanlık” gibi aşağılık sıfatlarla niteleyen naif ve hassas medya unsurlarından aynı hassasiyeti bekliyoruz.

Saraçoğlu’nda Olaylar

Daha önce Teknik Adamımız ve fikri önderlerimizden Şenol Güneş’in bu konuda yaptığı uyarıları göz ardı edenler; anlayamayanlar, çözümleyemeyenler mevcut durumun birinci dereceden sorumlularıdır.

Mevcut sahne ile ilgili kendi teknik ve taktik durumlarından bahsetmeden, başkalarına saldıran, çuvaldızı millete hunharca saplarken iğnenin ucundan bile kaçan, çalıştırdığı her kulüpte başarısız olmuş, başarmak için her yolu mübah gören zihniyetin gelinen duruma bir önelm almasını bekleyemeyeceğimiz için o konuda bir sitemimiz yok.

Kamu güçlerine saldıran, kamu malına zarar veren ve terörizm görüntülerine benzer fotoğraflar verenlerin en kısa sürede yakalanmalarını ve hakettikleri yere parmaklıklar ardına gönderilmelerini temenni ediyoruz.

Polis Otoları Yakıldı

Mücadelesi ve  emekleri ile tertemiz Şampiyon olan ve yeni sezonda 1.Lig’de Trabzon’u temsil edecek olan 1461 Trabzonspor’a teşekkür ediyor; başarılarından dolayı tüm emeği geçenleri tebrik ediyoruz.

Şampiyon 1461 Trabzonspor

Etik değerlerin ve adaletin sorgulandığı, kişi ve kurumların şaibe içerisinde olduğu Süper Lig’in şampiyonu olan Galatasaray’ı da kutluyor;
Saraçoğlu’nda maruz bırakıldıkları muameleyi de kınıyoruz.
Saraçoğlu’nda açılmayan ışıklar yüz yıllık bir camianın ne kadar karanlık zihniyetli insanlar tarafından yönetildiğinin en büyük göstergesidir.

Bir Yorum
  1. aykut efendi anlayabilmiştir umarım ‘Şenol Hoca’nın ne demek istediğini’.
    Adamın soyadı GÜNEŞ kardeşim, adamın gölgesi yok kardeşim.

Bir Yorum Yazın